Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2023

Krátky opis
2. 6. 2023 sa na Kysuciach začne 2. workshop v rámci celoslovenského podujatia My StreetFilms SK, ktorý je zameraný na réžiu dokumentárneho filmu a prácu s ľuďmi pred kamerou.
Fotogaléria
Názov podujatia
My Street Films

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
02.06.2023 - 04.06.2023

Popis projektu

2. 6. 2023 sa na Kysuciach začne 2. workshop v rámci celoslovenského podujatia My StreetFilms SK, ktorý je zameraný na réžiu dokumentárneho filmu a prácu s ľuďmi pred kamerou. Workshop bude zahájený v NOIZ pube o 19.30 hod. v Čadci, kde bude premietanie filmu "Prípad Kalmus", po ktorom bude diskusia s režisérom filmu. V sobotu bude pokračovať program v Kysuckej galérii v Oščadnici prezentáciou projektov, individuálnymi konzultáciami tvorby vybraných účastníkov. Workshop sa bude končiť v nedeľu na obed. Účastníci ďalej budú tvoriť a pripravovať sa na ďalší workshop venovaný strihu a strihovej dramaturgii v Rožňave, ktorý je naplánovaný na september. Z verejných zdrojov a hlavným partnerom 2. workshopu je Fond na podporu umenia, hlavným organizátorom a garantom podujatia je Národné osvetové centrum. Spoluorganizátormi sú Kysucké kultúrne stredisko v Čadci a Kysucká galéria v Oščadnici, organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja.

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
4 500,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €