Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hnilecké ľudové remeslá

Krátky opis
Mesto v spolupráci s FPU - pripravilo program - Hnilecké ľudové remeslá, ktorá sa uskutočnia - 10.6. 2023 na hradnom kopci Zámčisko. Podujatie začína - od 14.00 hod. kde sa predstavia -folklórne skupiny, ľudové hudba, škola ľudového tanca, sokoliari , divadlo, hradné prekvapenie, OZ Thurzov, remeselníci, tradičná kuchyňa, tvorivé dielne a množstvo ďalších aktivít pre rodiny s deťmi, pre širokú verejnosť.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hnilecké ľudové remeslá

Miesto konania / kraj
Gelnica / Gelnica

Termín konania
10.06.2023

Popis projektu

Príloha - plagát a pozvánka na HRADNÉ ĽUDOVÉ REMESLÁ, ktorá sa uskutočnia 10.6. 2023, od 14.00 hod. v meste Gelnica - na hradnom kopci Zámčisko.Názov prímateľa
Mesto Gelnica

Celkový rozpočet:
6 734,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €