Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2023

Krátky opis
Tu je program na mesiac jún
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
03.06.2023 - 30.06.2023

Popis projektu

Tu je program na mesiac jún


Na workshope "Umelecký projekt III" budeme mať príležitosť objaviť a rozvíjať svoje umelecké schopnosti. Budeme sa venovať rôznym formám umeleckého vyjadrenia a tvorby. Bude to príležitosť pre nás všetkých spoznať sa, inšpirovať sa a tvoriť spoločne.

Okrem toho sa môžeme tešiť na zaujímavú prednášku s témou "Dezinformácie a propaganda". Odborník v oblasti nás bude informovať o aktuálnych trendoch a vplyve dezinformácií a propagandy na našu spoločnosť. Bude to príležitosť na diskusiu a získanie nových poznatkov.Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 200,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €