Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové a vzdelávacie aktivity v Novohrade 2023

Krátky opis
Čítačka, workshop a exkurzia na koľajniciach. Netradičná forma prezentácie tvorby literárnych autorov. Tretí ročník literárneho projektu, ktorý sa opakuje každých 5 rokov (2013 a 2018). Tentokrát na trase Lučenec – Utekáč.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vlak literatúry

Miesto konania / kraj
Utekáč / Poltár

Termín konania
26.06.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
25 525,00 €

Výška podpory:
18 500,00 €