Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2023

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop - Gangsta Punk

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.06.2023

Popis projektu

Gangsta Punk je DIY koncept, ktorého cieľom je znížiť znečistenie spôsobené vyradeným oblečením opätovným použitím vybraných kúskov z druhej ruky. Gangsta Punk ponúka starým odevom nový život namiesto toho, aby boli zbytočne vyhodené. 

Príďte na špeciálny workshop, kde si budete môcť vyskúšať, ako dať veciam druhú šancu, ba dokonca ich premeniť na nový módny kúsok. 

Jediná požiadavka na Vás je si doniesť svoj kúsok, ktorý už možno aj plánujete vyhodiť alebo Vám na ňom niečo nesedí, alebo ho len chcete zlepšiť!


Podujatie je realizované v rámci projektu Inhabit a z verejných zdrojov ho podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €