Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2023

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadielko Maťo - Princezná Halabala

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.06.2023

Popis projektu

Zažime to spolu! Pozývame Vás na bláznivé, šiši predstavenie Divadielka Maťo s názvom Princezná Halabala. Poďme sa vydať za dobrodružstvom a stať sa Kráľmi a Kráľovnami, Princeznami a Princami a čím budeme chcieť. Ale to najpodstatnejšie,čo sa nám môže stať, že prebudíme to najsilnejšie kúzlo, ktoré je v nás... Súčasťou predstavenia je aj výroby koruny a následná osobná slávnostná korunovácia špeciálnym korunovačným kladivom, ktorým dostanete normálne po hlave. Bude sranda aj vážno.


Podujatie z verejných zdrojov ho podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €