Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2023

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nedeľný čil 1

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.06.2023

Popis projektu
Obľúbený nedeľný ČIL pokračuje aj túto letnú sezónu a na Hidepark prinesie jedinečnú atmosféru nedeľného popoludnia. Čaká vás pohodová hudba, výborné jedlo a pitie, lokálne výrobky, divadlo, kreatívne workshopy a rôzne iné aktivity.
~ 4. 6. 2023 od 15:00
~ Hidepark, Nitra
~ vstupné: dobrovoľný príspevok
PROGRAM:
~ 15:00 - 20:00: DJ Plachta
~ 16:00 - 17:00: Divadielko Maťko
~ 17:00 - 20:00: Workshop na upcykláciu oblečenia s Gangsta Punk
Počas celého dňa bude k dispozícii:
~ drobný trh
~ hry z iniciatívy Nithrania
~ burza/SWAP rastlín
~ burza platní
~ workshop korálkovania/výroba šperkov
Podujatie je realizované v rámci projektu Inhabit a z verejných zdrojov ho podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €