Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fotografia nepozná hranice - Návraty

Krátky opis
Druhé medzinárodné stretnutie členov Fotoklubu Helios Komárno (SR) a Fotoklubu Praha (ČR) spojené so spoločnou výstavou fotografií členov oboch klubov v Slovenskom dome v Prahe.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fotografia nepozná hranice - Návraty

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
15.06.2023 - 18.06.2023

Popis projektu

V hlavnom meste Českej republiky, v Prahe sa pod organizačnou hlavičkou Regionálneho osvetového strediska v Komárne uskutoční v dňoch od 15.06.2023 do 18.06.2023 v poradí druhé medzinárodné stretnutie členov Fotoklubu Helios Komárno (SR) a Fotoklubu Praha (ČR).

Spoločné stretnutie a výstava sú výsledkom minuloročnej úspešnej spolupráce medzi fotoklubmi oboch krajín. Nadviazanie družobných kontaktov a priateľstiev sme zúročili do pripravovanej spoločnej výstavy v Slovenskom dome v Prahe. Po skvelých skúsenostiach z jesene 2022, plánujeme okrem prezentácie fotografií aj návštevy aktuálnych fotografických výstav, ktoré budú v Prahe prebiehať. Tešíme sa na odborný workshop i spoločné diskusie o fotografii a fotografickom hnutí v Českej republike a na Slovensku. Prostredníctvom tohto podujatia chceme propagovať naše fotografické umenie za hranicami Slovenska a tým zviditeľniť túto činnosť.

Slávnostná vernisáž výstavy projektu Fotografia nepozná hranice – Návraty sa bude konať 16.6.2023 o 18:00 hod. v Slovenskom dome v Prahe.


Z verejných zdrojov podporil hlavný partner podujatia Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
Regionálne osvetové stredisko v Komárne – Regionális Művelődési Központ, Komárom

Celkový rozpočet:
4 725,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €