Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorcovia kníh medzi deťmi a mládežou 2023

Krátky opis
V Turčianskej knižnici v Martine sa dňa 16.6.2023 o 10:00 hod. uskutoční beseda so spisovateľom pre deti a mládež Stanislavom Repaským.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so Stanislavom Repaským

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
16.06.2023

Popis projektu
Druhá beseda sa uskutoční na Pracovisku literatúry pre deti a mládež v Turčianskej knižnici 16. 06. 2023 o 10:00h, so spisovateľom pre deti a mládež Stanislavom Repaským, ktorý predstaví svoju knihu Kristínka a svet fantázie - dobrodružný príbeh, ktorý deti vtiahne do čarovného sveta. Autor taktiež priblíži svet kníh a spôsob, ako vznikajú námety na príbehy. Besedy sa zúčastní dohodnutý kolektív žiakov 1. stupňa ZŠ.
Projekt z  verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €