Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
UMENIE PRE KAŽDÉHO – STROMY výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na akvarel kde: Krajské osvetové stredisko v Nitre lektorka: MFA Dominika Lehocká
Fotogaléria
Názov podujatia
UMENIE PRE KAŽDÉHO – STROMY

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
17.06.2023

Popis projektu

Príďte si do Krajského osvetového strediska v Nitre vyskúšať tvorbu v exteriéri podľa reálnej predlohy, kombinácie rôznych techník, vnímať charakter jednotlivých stromov a ich symboliku...Dozviete sa viac o práci nielen s akvarelom a lektorka vám poskytne praktické rady a  individuálne konzultácie. 


Viac na:

https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-vytvarne-umenie/661-stromy/2023-06-17-09-00

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €