Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Malá škola hudobnej improvizácie – 4. ročník

Krátky opis
Štefan Szabó (gitara) a Jakub Švejnar (bicie) prichádzajú so štvrtým ročníkom workshopu hudobnej improvizácie. Tvorivú dielňu s názvom O Z V U K otvárajú 21. – 24. júna, tentokrát na chate v obci Kokava nad Rimavicou. Súčasťou workshopu bude aktívne počúvanie hudby, zvukové prechádzky, rytmické cvičenia, intenzívne hranie, voľná improvizácia a spoločný záverečný koncert lektorov a účastníkov workshopu, ktorý sa uskutoční v sobotu, 24. júna.
Fotogaléria
Názov podujatia
OZVUK: MALÁ ŠKOLA HUDOBNEJ IMPROVIZÁCIE 2023

Miesto konania / kraj
Kokava nad Rimavicou / Poltár

Termín konania
21.06.2023 - 24.06.2023

Popis projektu

Štefan Szabó (gitara) a Jakub Švejnar (bicie) prichádzajú so štvrtým ročníkom workshopu hudobnej improvizácie. Tvorivú dielňu s názvom O Z V U K otvárajú 21. – 24. júna, tentokrát na chate v obci Kokava nad Rimavicou. Na workshop sa môžu prihlásiť hudobníci bez ohľadu na ich vek, skúsenosti či hudobný nástroj, ktorému sa venujú.


Súčasťou workshopu bude aktívne počúvanie hudby, zvukové prechádzky, rytmické cvičenia, intenzívne hranie, voľná improvizácia a spoločný záverečný koncert lektorov a účastníkov workshopu, ktorý sa uskutoční v sobotu, 24. júna.


Účasť na workshope je bezplatná (vrátane ubytovania a stravy). Kapacita je však obmedzená na 8 účastníkov, preto je nutné vopred sa registrovať, a to buď telefonicky na 0903 669 609, e-mailom na ozoxymoron@post.sk (stačí uviesť meno, vek a hudobný nástroj) a to najneskôr do 14. júna.


Projekt z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Občianske združenie OXYMORON

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €