Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jašter Jeseter

Krátky opis
Dobrodružný príbeh Jaštera Jesetera a jeho najlepšieho kamaráta žabiaka Alexa pre deti vo veku od 4 - 10 rokov
Fotogaléria
Názov podujatia
Jašter Jeseter

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
05.06.2023

Popis projektu

Srdečne všetkých pozývame na reprízu bábkovej inscenácie Divadla FÍ: Jašter Jeseter, ktorá sa uskutoční 05.06.2023 o 10:00 v Detských jasliach Tulipán v Trnave (Markovičova 44)

 

O PROJEKTE:

Obyvatelia jazierka zistia, že z ich domova začína miznúť životodarná voda. Jašter s nezvyčajným menom “Jeseter“, samozvaný tajný agent, sa rozhodne svojich kamarátov zachrániť. Dokáže nájsť riešenie včas, alebo budú všetci nútení opustiť svoj domov? 

 

TVORIVÝ TÍM:

scenár: Róbert Máťuš

réžia: Juraj Bako

scénografia a výroba bábok: Júlia Jurinová

hudba: Zuzana Strnátová

vizuál: Mária Bačová

 

účinkujú: Lucia Janovová, Róbert Máťuš

 

Inscenácia je vhodná pre deti od 4 - 10 rokov.

http://www.divadlofi.com/"> style="font-size: 10pt; font-family: " open="" sans",="" sans-serif;"="">www.divadlofi.com

 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
8 250,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €