Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2023

Krátky opis
Projekt Literárna dielňa KNS 2023 prináša podujatia, ktoré sa venujú najmä aktuálnej pôvodnej domácej literárnej tvorbe. Reflektuje tvorbu autorov v pestrom rozsahu - od pripravovaných diel až po retrospektívu ich tvorby, ale najmä najnovšie vydané knižné tituly. Aj o tom, ako vznikajú knihy pre deti sa dozvieme od spisovateľky Tone Revajovej a básnika a prekladateľa Miroslava Demáka v rozhovore s literárnou vedkyňou Timoteou Vráblovou v podujatí "Nepopieraj netopiera, Johanka!"
Fotogaléria
Názov podujatia
Nepopieraj netopiera, Johanka!

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
12.06.2023

Popis projektu

Podujatie "Nepopieraj netopiera, Johanka!" je súčasťou projektu Klubu nezávislých spisovateľov "Literárna dielňa KNS 2023".

Aj o tom, ako vznikajú knihy pre deti sa dozvieme od spisovateľky Tone Revajovej a básnika a prekladateľa Miroslava Demáka v rozhovore s literárnou vedkyňou Timoteou Vráblovou.

Účinkujú: Toňa Revajová, Miroslav Demák

Moderuje: Timotea Vráblová

Hudba: Emília Nádlerová


dátum: 12. 6. 2023 

čas: 10:00 h

miesto konania: Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26, Bratislava

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €