Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Putovanie za rozprávkou

Krátky opis
Letné aktivity v Novohradskej knižnici
Fotogaléria
Názov podujatia
Putovanie za rozprávkou

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
10.07.2023 - 21.07.2023

Popis projektu

Počas dvoch turnusov deti zažijú veľa dobrodružstiev nielen v Novohradskej knižnici, ale aj mimo nej. Workshop s trénerom, predstavenie historicko - šermiarskej skupiny na hrade, výlet za rozprávkou a po stopách Pavla Dobšinského, predstavenie sokoliarov, prednáška s paleontológom a workshop s knihovníčkami. 

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
4 470,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €