Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
remeselná tvorivá dielňa na tému "MODROTLAČ". Miesto konania: KOS v NITRE Lektorka: Ing. Lucia Dovalová
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - MODROTLAČ

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.06.2023

Popis projektu

Pozývame Vás na remeselnú tvorivú dielňu venovanú modrotlači. Modrotlač je zapísaná v reprezentatívnom zozname nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva UNESCO. Ponúkame vám príležitosť preniknúť do tajov tejto starodávnej techniky farbenia látok a dozvedieť sa o nej viac.  V rámci praktických ukážok budete mať možnosť si ju vyskúšať.

Podrobnejšie informácie o podmienkach účasti a prihlásení nájdete: https://www.kosnr.sk/oblasti/remeslaNázov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €