Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svet ukrytý v náučných knihách

Krátky opis
V Hornonitrianskej knižnici na Záhradníckej ulici 21 privítame Luciu Švaral, spoluzakladateľku platformy FITSHAKER, propagátorku športu a zdravého stravovania. Lucia je autorkou série kníh Z fitka do kuchyne a knihy Zdraví papkáči. Budeme sa rozprávať aj o tom, ako sa dá venovať pohybu aj tam, kde nie sú podmienky ideálne a motivovať návštevníkov k rozvíjaniu svojho zdravia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Telo je tvojím chrámom

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
14.06.2023

Popis projektu

Vo štvrtok 14.6.2023 v Hornonitrianskej knižnici na Záhradníckej ulici 21 privítame na besedách o 12.00 a 16.00 hod. spoluzakladateľku platformy FITSHAKER, propagátorku športu a zdravého stravovania. Lucia Švaral je autorkou série kníh Z fitka do kuchyne a knihy Zdraví papkáči. Budeme sa rozprávať aj o tom, ako sa dá venovať pohybu aj tam, kde nie sú podmienky ideálne a motivovať návštevníkov k rozvíjaniu svojho zdravia.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €