Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží... II.

Krátky opis
Štvrté canisterapeutické čítanie s Eliškou a Happy z tímu Akironka
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítajme zvieratkám - 4. canisterapeutické čítanie s Eliškou a happy

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
08.06.2023

Popis projektu

Štvrté canisterapeutické čítanie s Eliškou a Happy z tímu Akironka

štvrtok 8. 6. 2023 o 14:30
odd. pre deti a mládež

Čítanie je určené deťom, ktoré majú problém s čítaním, boja sa verejne prejaviť, sú hanblivé, majú strach zo psíkov. Podmienkou je, aby vedeli čítať. Posmeľte svoje dieťa a prihláste ho na stretnutie, už niekoľkokrát sme boli svedkami liečivého účinku Elišky a Happy:-) Stretnutie je určené výhradne pre deti bez rodičov, trvá 60 minút. Prosíme, rešpektujte tieto zásady, veľmi to pomôže úspechu stretnutia.

Na podujatie je potrebné sa prihlásiť pomocou nášho registračného formulára.

 

Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu. 


Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) z 27. apríla 2016 č. 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.


Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €