Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Chopinova platňa

Krátky opis
Ukážku z románu sme uverejnili aj na webovej stránke občianskeho združenia Cult Creative, ktorého som členom, aj na osobnej webstránke autora.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zverejnenie ukážky na weboch o.z. Cult Creative a rumanovsky.sk

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
02.01.2023 - 31.03.2023

Popis projektu

Ukážku z románu sme uverejnili aj na webovej stránke občianskeho združenia Cult Creative, ktorého som členom, aj na osobnej webstránke autora:

https://cultcreativeoz.sk/chopinova-platna/

https://rumanovsky.sk/2023/01/03/ukazka-z-pripravovanej-knihy/ 

Názov prímateľa
Matej Rumanovský

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 060,00 €