Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu v knižnici

Krátky opis
Beseda so spisovateľkou historických románov, ženských románov, darkromance, fantasy, autorkou románov Kým nás pravda nerozdelí, Pravá tvár lásky, Navždy mojou, Dotyk túžby, 666 anjelov, 666 démonov ....
Fotogaléria
Názov podujatia
Písanie je môj život

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
23.06.2023

Popis projektu

Beseda so spisovateľkou historických románov, ženských románov, darkromance, fantasy, autorkou dielových románov Kým nás pravda nerozdelí, Pravá tvár lásky, románov Navždy mojou, Dotyk túžby, 666 anjelov, 666 démonov .... nás zavedie do tajov a zákulisia svojho písania, života a cesty spisovateľky. Vžila sa so svojimi postavami, vidí v nich osoby svojho života?

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 240,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €