Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami do knižnice

Krátky opis
Beseda so spisovateľkou ženských románov Hanou Repovou, autorkou románov Boh plače potichu, Nestrať mapu k môjmu srdcu ...
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
20.06.2023

Popis projektu

Beseda so spisovateľkou ženských románov Hanou Repovou, autorkou románov Boh plače potichu, Nestrať mapu k môjmu srdcu, Pravda o nás dvoch a iné, o jej pisateľských začiatkoch, o písaní, o čerpaní námetov k písaniu..

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 280,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €