Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Žofia Dubová, katalóg k výstave

Krátky opis
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch Vás pozýva na vernisáž výstavy Žofia Dubová - Niekde medzi miestom a obrazom v utorok, 30. mája 2023 o 17:00 h. Kurátorka: Martina Bábinová. Výstava potrvá do 8. júla 2023.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pozvánka na vernisáž výstavy Žofia Dubová - Niekde medzi miestom a obrazom.

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
30.05.2023 - 08.07.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch - Ernest Zmeták Művészeti Galéria, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
2 600,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €