Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ďalej / pracovný názov

Krátky opis
28.5.203 NEDEĽA O 15:00 – 18:00 https://www.facebook.com/events/978221270192813
Fotogaléria
Názov podujatia
Otvorené ateliéry: Eva Škrovinová

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
28.05.2023

Popis projektu

Eva Škrovinová pôvodne študovala maľbu, ale úplne ju potláča a laboruje s tlačou, experimentálnymi matricami a menšími objektami.
Strávila celý máj 2023 na intenzívnej rezidencii v grafickej dielni v umeleckom centre Banska St anica v Banskej Štiavnici. Formát „Open Studios“ alebo „Otvorených ateliérov“ dáva príležitosť nahliadnuť širokej verejnosti do pracovného procesu umelcov a umelkýň. Bude to prvá prezentácia diel, ktorých vznik bol podporený formou štipendia z verejných zdrojov z Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Eva Škrovinová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
7 266,00 €