Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom umenia Arteska sezóna 2023

Krátky opis
Rezidencia mladých vizuálnych umelkýň Márie Maxovej a Tamary Almášiovej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Umelecká rezidencia Márie Maxovej a Tamary Almášiovej

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
05.06.2023 - 18.06.2023

Popis projektu

Rezidencia mladých vizuálnych umelkýň Márie Maxovej a Tamary Almášiovej. Spolu sa stretávame, pracujeme, napriek tomu že naša tvorba je odlišná nachádzame spoločné veci, ktoré nás prepájajú. 

Projekt Dom umenia Arteska sezóna 2023 z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
33 450,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €