Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračný oriešok 2018. Kniha v rozhlase - rozhlas v knihe. X. ročník

Krátky opis
Zámerom projektu je prezentovať a propagovať literatúru pre deti a mládež v jej pôvodnej - knižnej podobe, ako aj v rozhlasovej, výtvarnej, dramatickej a animovanej. Aktivity projektu: prezentácie kníh a stretnutia s ich tvorcami, autorské čítania, celoslovenská detská poslucháčska súťaž, divadelné dramatizácie a scénické čítania na motívy kníh, výstavy, knižných ilustrácií, výtvarné workshopy, medzinárodná výtvarná súťaž, udelenie Zvláštnej ceny LIC autorovi v oblasti detskej tvorby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrint imaginácie. Ocenení slovenskí a českí ilustrátori na BIB 1967 - 2017

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
22.05.2018 - 30.06.2018

Popis projektu

Vystavujúci autori: František  Skála, Stanislav Kolíbal, Jiří Běhounek, Markéta Prachatická, Květa Pracovská, Vladimír Novák, Miroslav Jágr, Adolf Born, Dagmar Berková, Ján Kudláček, Eva Bednářová, Albín Brunovský, Viera Bombová, Ondrej Zimka, Dušan Kállay, Miroslav Cipár, Róbert Dúbravec, Ľubica Končeková-Veselá, František Blaško, Robert Brun, Katarína Šuteková-Ševelová, Viera Gergeľová, Jana Kiselová-Siteková, Peter Uchnár, Ľuboslav Paľo, Martina Matlovičová-Králová, Tomáš Klepoch, Daniela Olejníková. V spolupráci s BIBIANOU, Medzinárodným domom umenia pre deti.
Kultúrny dom - CVČ Drahovce, Školská 2

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
20 230,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €