Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fyzická nemožnosť ticha v nepokoji mysle

Krátky opis
Autorská prezentácia formou samostatnej výstavy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fyzická nemožnosť ticha v nepokoji mysle

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
14.04.2023 - 11.05.2023

Popis projektu

Autorská prezentácia Mareka Kvetána na samostatnej výstave v galérii Pragovka v Prahe. Výstavu kurátorsky pripravil Norbert Lacko. Výstava bola sprístupnená vernisážou a komentovanou prehliadkou za účasti autora a kurátora. K výstave bol vydaný katalóg, plagát a pozvánka. Logo FPU sa podarilo umiestnit iba na plagát, keďze do termínu realizácie, nebola jasná podpora FPU.

Názov prímateľa
Marek Kvetán

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €