Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kniha v srdci, srdce v knihe 5

Krátky opis
Cieľom projektu je zážitkovou formou poukázať na literatúru ako súčasť ľudskej tvorivosti, prispieť k obohacovaniu poznatkov človeka, k efektívnemu využitiu voľného času a v neposlednom rade aj samotná propagácia knižničnej činnosti. Prínosom podujatí je vytvorenie cesty k literárnemu i kultúrnemu formovaniu osobnosti človeka, k rozvíjaniu čitateľských zručností, k vzbudeniu záujmu o knihy ako zdroja poznania a potešenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
#pusanadobrúnoc / #jóéjtpuszi

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
24.05.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Knižnica Mateja Hrebendu

Celkový rozpočet:
2 231,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €