Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodná mobilita a prezentácia na medzinárodnom festivale poézie ORPHEUS 2023

Krátky opis
V termíne od 10. do 12. mája sa v bulharskom meste Plovdiv uskutočnil medzinárodný festival poézie, na ktorom Slovensko reprezentovala Martina Straková, ktorej básne v bulharskom preklade Dimany Ivanovovej vyšli v medzinárodnej antológii výberu básní poetických textov autorov International Poetry Festival Orpheus Plovdiv 2023 (ISSN: 2603-350X). Straková na festivale taktiež získala Cenu Eurydika za najlepšiu ľúbostnú báseň.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodná mobilita a prezentácia na medzinárodnom festivale poézie Orfeus 2023

Miesto konania
Bulharsko

Termín konania
09.05.2023 - 13.05.2023

Popis projektu

V termíne od 10. do 12. mája sa v bulharskom meste Plovdiv uskutočnil medzinárodný festival poézie, na ktorom Slovensko reprezentovala Martina Straková, ktorej básne v bulharskom preklade Dimany Ivanovovej vyšli v medzinárodnej antológii výberu básní poetických textov autorov International Poetry Festival Orpheus Plovdiv 2023 (ISSN: 2603-350X). Straková na festivale taktiež získala Cenu Eurydika za najlepšiu ľúbostnú báseň.

Názov prímateľa
Martina Straková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
1 150,00 €