Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ateliér pod lipami

Krátky opis
Medzinárodný deň detí s galériou v Atelíéri pod lipami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesta ART-lesom

Miesto konania / kraj
Oščadnica / Čadca

Termín konania
02.06.2023

Popis projektu

Program je určený pre deti  I. a II. stupňa ZŠ , ktorý bude realizovaný v rámci Medzinárodného dňa detí.  V priestoroch galérie a lesoparku budú vytvorené stanovištia s jednoduchými výtvarnými, vzdelávacími a pohybovými aktivitami. 

Názov prímateľa
Kysucká galéria v Oščadnici

Celkový rozpočet:
2 393,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €