Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Prednáška spojená s workschopom pre deti poukazuje na stálu aktuálnosť spoločenského tanca a jeho praktickom využití v bežnom živote mladých ľudí. Účastníci sa oboznámia so základnými pravidlami spoločenskej etikety tanca a krátkou, ale zábavnou výukou najbežnejších tancov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Základy spoločenského tanca

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
29.05.2023

Popis projektu

Kristína Takáč Horvátová, majiteľka Tanečnej školy Grácia v Michalovciach sa tancu venujem už 30 rokov, spolu s tým aj etikete a spoločenskej výchove. Je diplomovaný tréner tanečného športu, nové označenie - spoločenský tanec. Kristína Takáč Horvátová má na svojom konte veľa ocenení, je 6 - násobný Majster SR v latinsko-amerických tancoch  a Majster strednej Európy v latinsko-amerických tancoch.

 Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
6 670,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €