Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Stretnutie so spisovateľkou Lenou Riečanskou. V jej najnovšej knihe Nebojme sa ničoho sa dozvieme, že strašidlá sú iba v rozprávkach. Čaká nás desať veselých príbehov, ako ich prežívajú najmenší kamaráti. Budeme sa smiať, radovať a možno sa aj poučíme. Deti sa presvedčia , že ani vysávač, ani zubár či semafor nie sú žiadne strašidlá. Zistia, že najlepšie je s kamarátmi a keď nikto nie je sám.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nebojme sa ničoho

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
25.05.2023

Popis projektu

Lena Riečanská sa narodila a žije v Bratislave. Jej tvorba sa žánrovo zaraďuje medzi spoločenské romány venované najmä ženským čitateľkám. Radi po nich siahajú dievčatá aj ženy rôznych vekových kategórií, stredoškoláčky aj dámy dôchodkového veku. V poslednej dobe sa venuje aj literárnej tvorbe pre deti.


Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
6 670,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €