Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý, hybaj do knižnice!

Krátky opis
Cieľom projektu je podpora čítania prostredníctvom pravidelného organizovania zaujímavých a rôznorodých stretnutí nielen s autormi kníh, ale aj s osobnosťami, ktoré sa podieľajú na kultúrnom a spoločenskom dianí v rôznych oblastiach kultúry. Stretnutiami čitateľov s pozvanými chceme podporiť záujem o čítanie a literatúru, umožniť čitateľom nahliadnuť do zákulisia jednotlivých profesií, dať priestor živej interakcii a prezentovať fond našej knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladý, hybaj do knižnice s Petrom Hoferekom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
16.05.2023

Popis projektu

Mladý, hybaj do knižnice s Petrom Hoferekom

Bývalý programátor, spisovateľ, zakladateľ vydavateľstva, no predovšetkým vášnivý cestovateľ, Peter Hoferek, nás navštívi v knižnici, aby nám priblížil svoje zážitky a poznatky z ciest, ktoré prešiel prevažne s batohom na pleciach a palcom hore.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 
Organizované podujatie pre študentov SŠ. 
Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 330,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €