Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 5

Krátky opis
Beseda s prírodovedcom a spisovateľom Gustávom Murínom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Gustávom Murínom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
23.05.2023

Popis projektu

Vihorlatská knižnica v Humennom vás v rámci projektu Keď sa začítame 5 pozýva na besedu s Gustávom Murínom. Slovenský prírodovedec a biológ má intenzívny vzťah k literárnej tvorbe. Zaujímajú o dejiny Slovenska ako aj významné a často zabudnuté slovenské osobnosti. Venuje sa publicistike, píše eseje, rozhovory, poviedky, vedecko-popularizačné štúdie a má skúsenosti i s divadelnou a rozhlasovou tvorbou.  

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 470,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €