Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvoja knižnica

Krátky opis
V pondelok, 22. mája 2023 do knižnice zavítajú autori knihy Tvojazem Barbora a Filip Némethovci spoločne s ilustrátorom Frenkym Hříbalom. Druhé podujatie zo série Vo dvojici to ide ľahšie zamerané na spoluprácu autorov a ilustrátorov sa uskutoční v budove knižnice na Záhradníckej 21 o 9.00 a 10.00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vo dvojici to ide ľahšie 2

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
22.05.2023

Popis projektu

V pondelok 22. mája 2023 k nám zavítajú vzácni hostia, autori knihy Tvojazem, Barbora a Filip Némethovci spoločne s ilustrátorom Frenkym Hříbalom. Druhé podujatie zo série Vo dvojici to ide ľahšie zamerané na spoluprácu autorov a ilustrátorov sa uskutoční v budove knižnice na Záhradníckej 21 o 9.00 a 10.00 hod


Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €