Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu v knižnici

Krátky opis
Workshop plný kreatívneho kreslenia aj podľa kníh a predlohy suchým pastelom, ale aj inými technikami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kreslenie hrou

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
18.05.2023

Popis projektu

Workshop s Mariannou Žilkovou plný kreatívneho kreslenia aj podľa kníh a predlohy, možnosť naučiť sa tie správne ťahy, držanie ceruzky pri kreslení a iné triky. To, že kreslenie vyžaduje trpezlivosť, ale môže byť aj zábavné si návštevníci môžu vyskúšať práve na workshope.

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 240,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €