Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ooo_2023

Krátky opis
Workshop súčasnej hudby pre deti a mládež inšpirovaný Milanom Adamčiakom s využitím autorského nástroja Zvukodrom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nové uši: Tvorivé hudobné prístupy pre deti / Banská Belá

Miesto konania / kraj
Banská Belá / Banská Štiavnica

Termín konania
22.05.2023

Popis projektu

Nové uši – workshopy súčasnej hudby pre deti a mádež sú séria vzdelávacích podujatí pre mladé publikum zameraných na soundart a súčasnú hudbu. Orientujeme sa najmä na študentov umeleckých smerov a deti a mládež, ktoré nemali predošlú príležitosť prísť do kontaktu so súčasnými prejavmi hudobného a zvukového umenia.

Workshop v Banskej Belej je inšpirovaný Milanom Adamčiakom s využitím autorského nástroja Zvukodrom. Lektor: Fero Király.


Workshopy sú súčasťou projektu ooo_2023, ktorý podporil ako hlavný partner z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
ooo

Celkový rozpočet:
18 790,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €