Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku

Krátky opis
Liptovské kultúrne stredisko pripravilo pre milovníkov filmu a neprofesionálnych filmárov 5 večerov, počas ktorých sa budete môcť stretnúť s profesionálnymi filmárskymi tvorcami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Filmárske večery

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
16.05.2023

Popis projektu

Liptovské kultúrne stredisko pripravilo pre milovníkov filmu a neprofesionálnych filmárov 5 večerov, počas ktorých sa budete môcť stretnúť s profesionálnymi filmárskymi tvorcami.

Vladimíra Hradecká vyštudovala dokumentárnu filmovú tvorbu na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Jej hlavným cieľom je prepojiť dokumentárny film s inými vizuálnymi formami súčasného umenia. Cieľom jej práce je tvorivo spracovať osobné a spoločenské problémy a týmto spôsobom vyvolať diskusiu. Vytvorila fashion film pre Slovak Fashion Council, ktorý bol súčasťou London Fashion Weeku a Bratislava Design Weeku 2022. Je autorkou dokumentárnych portrétov finalistov prestížnej Ceny Oskára Čepana 2019 a Národnej ceny za dizajn 2021, 2022. V súčasnosti vedie produkčnú platformu Living documentary zameranú na spoluprácu umelcov a umeleckých skupín.

 

Aktivita projektu Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
a je spolufinancovaný s podporou Žilinského samosprávneho kraja.


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
36 720,00 €

Výška podpory:
23 500,00 €