Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku

Krátky opis
Tvorivá dielňa pre dospelých s využitím tradičných výtvarno-technologických postupov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od návrhu po objekt - TLAČ NA TEXTIL

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
13.05.2023

Popis projektu

Vzdelávací workshop s odborným lektorom Mgr. art. Róbertom Močiliakom.
Návrh, príprava a realizácia kresby do výškotlačovej matrice podľa vlastného výberu účastníkov /drevoryt, linoryt, drevorez, linorez, papierorez/. Tlač sa aplikuje nanesením tlačiarenskej farby na textil na matricu. Tlačiť na textil je možné ručne alebo pomocou grafického lisu.

Vložné 10,- €.
Je potrebné sa prihlásiť elektronicky na:  https://www.mrazikus.cz/lks/" target="_blank">KURZYAktivita projektu Vzdelávacie aktivity v Liptovskom kultúrnom stredisku.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
a je spolufinancovaný s podporou Žilinského samosprávneho kraja.


Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
36 720,00 €

Výška podpory:
23 500,00 €