Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď kniha ožije

Krátky opis
Nielen literárna beseda s autorom detektívneho žánru, býv. elitným policajtom Petrom Šloserom
Fotogaléria
Názov podujatia
Peter Šloser v knižnici

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
18.05.2023

Popis projektu

Mestská knižnica pozýva širokú verejnosť na literárne stretnutie s Petrom Šloserom- bývalým policajným plukovníkom, krminalistom, jedným zo zakladateľov elitného policajného útvaru NAKA a obľúbeným autorom detektívok zo slovenského prostredia: Polícia v rukách mafie, Mafiánska poprava?, Policajná chobotnica, Spolok Judášov, Hlava ako dôkaz. Zaujímavá diskusia bude doplnená čítaním úryvkov a rozprávaním zaujímavostí z policajnej praxe autora. Podujatie sa uskutoční v priestoroch Klubu Rubigall na Nám. sv. Trojice 3 so začiatkom o 16.30 hod., vstup je bezplatný.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
2 560,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €