Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Re(štart)

Krátky opis
Štyri príbehy z ďalekých Havajských ostrovov sú plné humoru, hudby a dobrej nálady. Počas deja sa zoznámime s havajskou kultúrou a spoznáme čomu sa Havajčania smiali, nenávideli alebo aj obdivovali.
Fotogaléria
Názov podujatia
HA-HAvaj

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
11.06.2023

Popis projektu

Štyri príbehy z ďalekých Havajských ostrovov sú plné humoru, hudby a dobrej nálady. Počas deja sa zoznámime s havajskou kultúrou a spoznáme čomu sa Havajčania smiali, nenávideli alebo aj obdivovali. 


 

réžia, scenár, hudba: Miro Mihálek

účinkujú: Róbert Švec/Veronika Karolína Peštová, Miro Mihálek

scénografia: Viktória Csányiová

vizuál plagátu a bulletinu: Viktória Csányiová

 

Podujatie sa uskutoční v KS Impulz.

Vstupné 5 eur

Po predstavení nasleduje workshop Ostrov pokladov.

Kapacita obmedzená

 

Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia

Partnerom podujatia je BKIS.

Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
11 400,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €