Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvoja knižnica

Krátky opis
Naše pozvanie prijala populárna autorka fantasy žánru Natalja Ščerba, ktorej knižné séria Časodejovia a Čarodol si získali srdcia mnohých mladých čitateľov. O tom, ako sa tvorí celkom nový svet a aké úskalia má tvorba tohto populárneho žánru nám porozpráva 18.5.2023 o 10.00 hod. v priestoroch knižnice na Záhradníckej 21 v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Skutočne neskutočné

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
18.05.2023

Popis projektu

Naše pozvanie prijala populárna autorka fantasy žánru Natalja Ščerba, ktorej knižné séria Časodejovia a Čarodol si získali srdcia mnohých mladých čitateľov. O tom, ako sa tvorí celkom nový svet a aké úskalia má tvorba tohto populárneho žánru nám porozpráva 18.5.2023 o 10.00 hod. v priestoroch knižnice na Záhradníckej ul. 21 v Prievidzi.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €