Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výstavný program Galérie Čin Čin na rok 2023

Krátky opis
Prierez tvory posledných 20 rokov v ktorých autor predstaví výber maľby a kresby. Na výstave odkryje svoje postupy koláže, dekoláže či frotáže, v ktorých sa zameriava na vrstvenie obsahov a významov. Pracuje s redukovanou zemitou farebnosťou, rozvíja témy a príbehy materiálov, ich povrchov, štruktúr a farieb.
Fotogaléria
Názov podujatia
Echo

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
02.05.2023 - 30.05.2023

Popis projektu
Prierez tvory posledných 20 rokov v ktorých autor predstaví výber  maľby a kresby. Na výstave odkryje svoje postupy koláže, dekoláže či frotáže, v ktorých sa zameriava na vrstvenie obsahov a významov. Pracuje s redukovanou zemitou farebnosťou, rozvíja témy a príbehy materiálov, ich povrchov, štruktúr a farieb. Výber obrazov korešpondoval s vybranými citáciami 8 kurátorov/kurátoriek, s ktorými autor sdlhodobo spolupracoval.
Názov prímateľa
Galéria Čin Čin

Celkový rozpočet:
15 004,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €