Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2022-2023

Krátky opis
Autorská bábková inscenácia pre deti predškolského a mladšieho školského veku
Fotogaléria
Názov podujatia
Domy - Stromy

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
03.05.2023

Popis projektu

Srdečne všetkých pozývame na reprízu bábkovej inscenácie Divadla FÍ: Domy - Stromy, ktorá sa uskutoční 03.05.2023 o 09:00 v MŠ Narcisová, Narcisová 2, 917 01 Trnava.


O PROJEKTE: 

Súrodenci Peťo a Peťa sa vydajú na výlet do lesa. Ich stanovačka zrazu naberie nečakané rozmery, pretože okolo nich sa dejú zvláštne veci. Stretnú pani Les, zubatý kaleráb a aj sovu, ktorá má problémy so spánkom. Dobrodružstvo prinúti súrodencov, aby konali spolu. No postačí to, aby našli príčinu záhad, a aby sa z hašterivých súrodencov stali hrdinovia lesa?

Vydajme sa spoločne na dobrodružnú stanovačku, na ktorú budú ešte Peťo a Peťa dlho spomínať!


účinkujú: Lucia Janovová, Róbert Máťuš.


TVORIVÝ TÍM:

Réžia: Juraj Bako
Scénografia a výroba bábok: Júlia Jurinová


http://www.divadlofi.com">www.divadlofi.com

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia ako hlavný partner projektu.

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
7 340,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €