Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
remeselná tvorivá dielňa pre mládež a dospelých
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - Maľovaný hodváb

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
17.05.2023

Popis projektu

Krajské osvetové stredisko v Nitre vás pozýva na remeselnú tvorivú dielňu "Maľovaný hodváb" s lektorkou Mgr. Erikou Ivanovou, dňa 17.5.2023 o 16.00 v priestoroch dielne ľudových remesiel v KOS v Nitre. Ponúkame vám možnosť vymaľovať si hodvábnu šatku podľa vlastných predstáv a fantázie, a doplniť si svoj šatník o jeden výnimočný kúsok.

Bližšie info o podmienkach účasti nájdete: https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla


Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €