Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómií

Krátky opis
workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov
Fotogaléria
Názov podujatia
Batikovanie

Miesto konania / kraj
Svidník / Svidník

Termín konania
30.04.2023

Popis projektu

Podduklianske osvetové stredisko Vás pozýva na workshop „BATIKOVANIE“ s lektorkou Katarínou Grúsovou, dňa 30.4.2023 od 9.00 h do 16.00 h v priestoroch POS vo Svidníku. Workshop je zameraný na rôzne výtvarné techniky v rámci projektového cyklu „Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómií“.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
8 190,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €