Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómií

Krátky opis
workshop - získanie zručnosti pri výrobe ľudového odevu - šatiek
Fotogaléria
Názov podujatia
Ranclivky

Miesto konania / kraj
Svidník / Svidník

Termín konania
22.04.2023

Popis projektu

Už 22.04.2023 o 10.00 hod. Vás pozývame k nám, do priestorov Podduklianskeho osvetového strediska vo Svidníku na workshop, na ktorom sa naučíte zhotovovať jeden z dôležitých prvkov NÁŠHO tradičného ľudového odevu. Jedná sa o RANCLIVKY - šatky, ktoré sú jeho neodmysliteľnou súčasťou.

A čo si donesiete so sebou? Dobrú náladu a malú háčkovku.

 Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu umenia

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
8 190,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €