Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómií

Krátky opis
expedícia zameraná na pozorovanie meteorov
Fotogaléria
Názov podujatia
Padajúca hviezda alebo meteor?

Miesto konania / kraj
Roztoky / Svidník

Termín konania
21.04.2023 - 23.04.2023

Popis projektu

Prešovský samosprávny kraj, Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku - vysunuté astronomické pracovisko Roztoky Vás pozýva na expedíciu zameranú na pozorovanie meteorov "Padajúca hviezda alebo meteor? "

Expedícia sa uskutoční v dňoch 21. - 23. apríla 2023 v priestoroch hvezdárne Roztoky

Expedícia je určená pozorovateľom, amatérskym astronómom, študentom astronómie a všetkým záujemcom o astronómiu. Obsahom expedície bude pozorovanie meteorov a následné vyhodnocovanie meraní

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
8 190,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €