Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty ku koreňom, 3. ročník

Krátky opis
Prvým tvorivým stretnutím v rámci 3. ročníka projektu Návraty ku koreňom bude DIZAJN NA TEXTILE. V sobotu, 22. 4. 2023 si počas dopoludnia v čase 9.00 – 12.00 hod. v priestoroch DK v Rimavskej Sobote vytvoríte svoj vlastný originálny dizajnový kúsok. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
DIZAJN NA TEXTILE

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
14.04.2023

Popis projektu

Prvým  tvorivým stretnutím v rámci 3. ročníka projektu Návraty ku koreňom bude DIZAJN NA TEXTILE.

V sobotu, 22. 4. 2023 si počas dopoludnia v čase 9.00 – 12.00 hod.  v priestoroch DK v Rimavskej Sobote vytvoríte svoj vlastný originálny dizajnový kúsok.  Na prinesenú vec, ideálne bledej farby (tričko, taška, rifle,…), si otlačíte motív navrhnutý podľa vlastnej fantázie pomocou techniky linorytu.  Lektorstvo zastrešuje OZ  PRIMÁT, ktoré kladie dôraz na ekologické aj etické pozadie svojich výrobkov, slow fashion a udržateľnú módu a samozrejme kreatívnu prácu.

Poplatok 5€ zaplatíte priamo na mieste. Materiál a malé občerstvenie je v cene. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Na tvorivú dielňu je potrebné vopred sa nahlásiť, nakoľko počet účastníkov je limitovaný. Priamo na mieste získate návod s postupom a odkazmi na dôležité stránky. Kontakt: 0908 805076, ozoxymoron@post.sk.

Názov prímateľa
Občianske združenie OXYMORON

Celkový rozpočet:
5 150,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €