Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada

Krátky opis
Literárna lekcia vychádza z knižky Jaroslavy Blažkovej Mačky vo vreci a prostredníctvom moderného rozprávkového príbehu o zlej Kokrhele, dobrom Ivanovi a dvadsiatich mačkách, predstavuje deťom dôležitosť tolerancie a znášanlivosti. Spolu s deťmi prejdeme Ivanovu cestu horou počas ktorej svojimi dobrými skutkami vyslobodí 19 mačeniec.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna lekcia Ktorá farba je najdôležitejšia na svete

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
18.05.2018

Popis projektu

Literárne lekcie sú súčasťou celoslovenského čitateľského projektu Osmijankova literárna záhrada - Čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty!

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
27 500,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €