Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dom umenia Arteska sezóna 2023

Krátky opis
Arteska oslavuje 4 roky a vy nesmiete na oslave chýbať. ČO VÁS ČAKÁ No predsa to, čo vždy – skvelý program pre malých aj veľkých.
Fotogaléria
Názov podujatia
ARTESKA 4 ROKY - oslavujeme s vami

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
15.04.2023

Popis projektu

PROGRAM

15:00 hod. Lakiho mestečko

Myslíte si, že poznáte mesto v ktorom bývate? Samozrejme. Do práce či školy chodíte po tých istých uliciach, okolo rohu, prejdete cez park, po schodoch hore, či dole. Po čase to začne byť nuda. Však? Stále to isté. Mesto sa nemení. A čo, ak áno? Stačí otvoriť oči a pozerať sa na veci inak. Ako? Čo keby sme sa spolu na mesto pozreli očami malého túlavého psa alebo sa naň pozrieme z vtáčej perspektívy? Skúste to. Už to vidíte?

Inscenácia pre deti Lakiho mestečko Vás prevedie mestom, ako ho nepoznáte. Miesta, ktoré sú na prvý pohľad nudné, odkryjú svoje fantastické príbehy. A vy sa na svoje mesto možno tiež už budete pozerať inak.

Vstupné 2 Eurá


16:00 hod. Maľovanie tričiek

Sprej, štetec, alebo airbrush? Zábavné maľovanie tričiek pre deti a rodičov. Stačí si priniesť tričko a rodinná zábava môže začať, veď spoločne sa zababrať stojí vždy za to.

Dobrovoľný príspevok


17:00 hod. 4 roky – Prevažne nevážne

Narodeninová oslava Artesky plná zaujímavých hostí, kde na prvom mieste bude zábava. Nebude chýbať hudba, tanec, spev, rozhovory, čítanie a kopa prekvapení.

Dobrovoľný príspevok


20:00 hod. Kvet z Alokatu

Koncert banskobystrického zoskupenia, naoko nezoskupiteľných ľudí, ktorých spojila láska k muzike, elektrizujúcim koncertom a vypredaným štadiónom. Prvé semienka boli starostlivo uložené do zeme, v meste Banská Bystrica, nasledovali roky kultivácie, hnojenia a kyprenia.

Dobrovoľný príspevok


Podujatia v Dome umenia Arteska od roku 2020 každoročne 
z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je
Fond na podporu umenia

Ďakujeme

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
33 450,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €