Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

20 rokov čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty! - Osmijankova literárna záhrada

Krátky opis
Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade - literárne lekcie na podporu čitateľského záujmu u detí mladšieho školského veku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Semienka v Osmijankovej literárnej záhrade

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
14.04.2023

Popis projektu

Pozvánka do Osmijankovej literárnej záhrady je pozvánkou k tvorivým čitateľským aktivitám podporujúcim nielen súťaženie v školách, ale ponúkajúcim metodiku práce s detským literárnym textom. Ich cieľom je rozvíjať u detí čitateľské návyky prostredníctvom hravej "záhradníckej" práce, v ktorej jednotlivé kolektívy sadia Semienka radostného čítania. Práve také je čítanie s Osmijankom. Triedne kolektívy si objednávajú literárne lekcie prostredníctvom formulára. Súčasťou niektorých je aj umelecký program. Osmijanko navštevuje aj malotriedky, malé obce a nováčikov v súťaži, aby nielen posilnil ich úsilie v súťažení, ale poskytol aj, častokrát jediný, umelecký program.

Hlavný partner projektu je Fond na podporu umenia.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
18 300,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €